Poznaj Yessen

POZNAJ YESSEN

Na jakość snu wpływa wiele czynników, takich jak temperatura w sypialni, czy rodzaj poduszki i kołdry. W przypadku osób dotkniętych schorzeniami dermatologicznymi – atopowym zapaleniem skóry, czy alergią na roztocze kurzu domowego – pod postacią astmy oskrzelowej, bardzo ważne stają się także właściwości wyrobów sypialnianych.

Wyroby pościelowe Yessen to specjalistyczna linia produktów, która powstała w oparciu o wiedzę medyczną z zakresu alergologii i dermatologii oraz liczne badania laboratoryjne na wszystkich etapach produkcji kołder i poduszek. Kolekcja uzupełniona jest o specjalistyczne pokrowce oraz prześcieradła.  Wyroby Yessen posiadają certyfikat NOMITE – przyznawany tylko produktom spełniającym najwyższe normy higieniczne. Jako producent należymy także do Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych.

Tkanina i sterylny
naturalny puch gęsi

Kluczem naszych wyrobów jest tkanina barierowa gwarantująca nieprzepuszczalność, czyli stanowiąca barierę dla rozwoju i migracji roztoczy oraz ograniczająca ilość innych szkodliwych dla zdrowia alergenów. Tkanina, opracowana w japońskim laboratorium, redukuje zagrożenie ze strony roztoczy kurzu domowego. Specyfika materiału, składającego się z unikatowych mikrowłókien, gwarantuje, że barierowość przeciwko roztoczom oraz ich odchodom, osiąga blisko 100%. Tkanina jest przyjemna dla skóry i zapewnia komfort snu regulując wilgoć. Jest przewiewna w porównaniu z innymi wyrobami przeznaczonymi dla osób uczulonych na roztocze, a jej delikatny szelest stanowi potwierdzenie oryginalności i barierowości.

Kołdry i poduszki Yessen wypełnione są w 100% nowym, sterylnym, naturalnym puchem gęsim. Ze względu na lekkie wypełnienie kołdry są lżejsze, niż na przykład te wykonane z alpaki. Zaawansowana technologia oczyszczania puchu wsparta badaniami laboratoryjnymi oraz zastosowanie specjalnej barierowej tkaniny sprawiają, że wyroby pościelowe Yessen są hipoalergiczne, a zatem bezpieczne dla alergików. Yessen to także wysoka jakość i trwałość przekładająca się na długoletnie użytkowanie.

Kasetonowa budowa kołdry
i wygodne poduszki

KOŁDRY YESSEN

Kołdry Yessen mają budowę kasetonową, która zapobiega przemieszczaniu się puchu wewnątrz kołdry, dzięki czemu pozostaje ona estetyczna i równomiernie wypełniona na całej powierzchni.

Klasa cieplna kołder:

letnia

całoroczna

Rozmiar kołdry:

140 x 200 cm
160 x 200 cm
200 x 200 cm
200 x 220 cm

PODUSZKI YESSEN

Poduszki Yessen, podobnie jak kołdry, wykonane są z opracowanej w japońskim laboratorium tkaniny, która stanowi barierę redukującą zagrożenie ze strony roztoczy kurzu domowego. Poduszka zapewnia komfort snu stanowiąc wygodne podparcie dla głowy.

Rozmiary poduszek:

40 x 40
50 x 60
50 x 70
70 x 80

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Yessen by Animex

ul. Bonarka 11,
30-415 Kraków, Polska

Adres e-mail:
kontakt@yessen.pl